“Akıllı Şehirler-Güvenli Tesisler” temasıyla gerçekleştirilecek olan V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin programı yayınlandı. İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 18-21 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin kapsamında III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu da düzenleniyor.

Çalışmalarını HT Italia’da sürdüren Carlo Balestrazzi, uluslararası çağrılı konuşmacı kapsamında III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu’na katılım sağlayacaktır. Nollau, kongre’nin ikinci günü olan 19 Ekim 2017 Perşembe günü Anadolu Salonu’nda saat 10:20’de “Solar Tesislerde Güvenlik, Arıza Tespiti ve Performans İzleme” başlıklı sunumunu gerçekleştirecek. Sunum sırasında simultane çeviri yapılacaktır. Katılım için lüften online kayıt yaptırın.

Carlo Balestrazzi Kimdir?
İtalya’da doğan Balestrazzi, 2000 yılında Bologna Üniversitesi’nden Telekomünikasyon Mühendisi olarak mezun oldu. Halen HT instruments Italia’da çalışmalarını sürdüren Balestrazzi, güneş enerjisi tesislerinde güvenlik, arıza tespiti ve performans izlemeye dönük olarak geliştirilen yeni teknolojilere ilişkin sunumunu gerçekleştirecek.

CARLO BALESTRAZZI
SOLAR TESİSLERDE GÜVENLİK, ARIZA TESPİTİ VE PERFORMANS İZLEME
III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu
19 Ekim 2017 Perşembe, Saat 10:20, Anadolu Salonu