“Akıllı Şehirler-Güvenli Tesisler” temasıyla gerçekleştirilecek olan V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin programı yayınlandı. İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 18-21 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin kapsamında III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu da düzenleniyor.

FLIR Systems’den Giovanni Scaglia, uluslararası çağrılı konuşmacı kapsamında III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu’na katılım sağlayacaktır. Scaglia, kongre’nin ikinci günü olan 19 Ekim 2017 Perşembe günü Anadolu Salonu’nda saat 10:00’da “Endüstride Termal Kamera ile Kestirimci Bakım ve Yangın Önleme” başlıklı sunumunu gerçekleştirecek. Sunum sırasında simultane çeviri yapılacaktır.

Giovanni Scaglia Kimdir?
İtalya’da 1972 yılında doğan Scaglia, Viterbo Üniversitesi’nde Çevre Bilimi alanında lisans eğitimini tamamladıktan sonra Euroform Roma’da çevre ve gıda kalite kontrolü alanında çalışmalarda bulundu. FLIR’de 16 yıldan bu yana farklı görevler alan Scaglia, halen Gelişen Pazar ve Araçlardan Sorumlu Satış Müdürü görevi yapmaktadır. Scaglia, Ar-Ge ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan yüksek teknoloji ürünü opto-elektronik ekipmanlar konusunda 22 yıllık deneyime sahiptir.

GIOVANNI SCAGLIA
ENDÜSTRİDE TERMAL KAMERA İLE KESTİRİMCİ BAKIM VE YANGIN ÖNLEME
III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu
19 Ekim 2017 Perşembe, Saat 10:00, Anadolu Salonu