“Akıllı Şehirler-Güvenli Tesisler” temasıyla gerçekleştirilecek olan V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin programı yayınlandı. İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 18-21 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin kapsamında III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu da düzenleniyor.

Çalışmalarını Allianz Climate Solutions’da sürdüren  Matthias Jaeger, uluslararası çağrılı konuşmacı kapsamında III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu’na katılım sağlayacaktır. Nollau,  kongre’nin ikinci günü olan 19 Ekim 2017 Perşembe  günü Anadolu Salonu’nda saat 12:00’ea “Güneş Enerjisi PV Güç Sistemleri Finansal Olanakların Geliştirilmesi” başlıklı sunumunu gerçekleştirecek. Sunum sırasında simultane çeviri yapılacaktır. Katılım için lüften online kayıt yaptırın.

Matthias Jaeger Kimdir?
Çalışmalarını 2008 yılında bu yana Allianz Climate Solutions GmbH’de sürdüren Matthias Jäger, Risk Danışma ve Hizmet Birimi’ne başkanlık etmektedir. Bankalara, sigorta ve yatırımcı şirketlerine danışmanlık hizmeti veren Allianz Climate Solutions, yenilenebilir enerji projelerinin finansmanında uzman bir kuruluş olarak tanınmaktadır. Jäger bugüne kadar 950’yi aşkın yenilenebilir enerji projesinin finansmanında görev aldı. Daha önce de Dresdner Bankası’nda çalışan Jäger, risk yönetimi konusunda 17 yıllık deneyime sahiptir.
III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu’nun genel programdan ayrıştırılmış, özel taslak programını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

MATTHIAS JAEGER
GÜNEŞ ENERJİSİ PV GÜÇ SİSTEMLERİ FİNANSAL OLANAKLARIN GELİŞTİRİLMESİ
III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu
19 Ekim 2017 Perşembe, Saat 12:00, Anadolu Salonu