“Akıllı Şehirler-Güvenli Tesisler” temasıyla gerçekleştirilecek olan V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin programı yayınlandı. İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 18-21 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin kapsamında III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu da düzenleniyor.

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi’nde çalışmalarını sürdüren Nermin Suljanović, uluslararası çağrılı konuşmacı kapsamında III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu’na katılım sağlayacaktır. Suljanović, kongre’nin ilk günü olan 18 Ekim 2017 Çarşamba günü Anadolu Salonu’nda saat 15:20’da “Akıllı Şebekelere Ait Haberleşme Sistem Yapıları” başlıklı sunumunu gerçekleştirecek. Sunum sırasında simultane çeviri yapılacaktır.

Nermin Suljanović Kimdir?
Bosna Hersek’te yer alan Tuzla Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Fakültesi İletişim Bölümü başkanı olarak görev yapan Prof. Dr. Nermin Suljanović, doktorasını 2004 yılında Slovenya’da Ljubljana Üniversitesi’nde tamamladı. Çok sayıda makaleye imza atan ve konferanslara katılan Suljanović, güç iletişim sistemleri, akıllı şebekeler, enerji iletim hatları, iletim kanal modellemesi ve şebeke güvenliği konulara ilişkin çalışmalarıyla uluslararası tanınırlığa sahiptir.

NERMIN SULJANOVIĆ
AKILLI ŞEBEKELERE AİT HABERLEŞME SİSTEM YAPILARI
III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu
18 Ekim 2017 Çarşamba, Saat 15:20, Anadolu Salonu